Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wystartował nasz kanał radiowy na Tuba.fm!

Wystartował nasz kanał radiowy na Tuba.fm!

Niespodzianka dla wszystkich wielbicieli muzyki filmowej. Od teraz możecie słuchać swoich ulubionych ścieżek dźwiękowych i najlepszych kompozycji do niezapomnianych obrazów filmowych w Radio Helios Muzyka Filmowa na Tuba.fm!

Kultowi kompozytorzy i ich twórczość – 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu – tylko w Radio Helios Muzyka Filmowa na Tuba.fm.

Nie czekaj! Już teraz włącz radio, zamknij oczy i przenieś się w muzyczny świat filmowych emocji!