Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

HELIOS Laureatem Konkursu TERAZ POLSKA

HELIOS Laureatem Konkursu TERAZ POLSKA

Helios jako sieć kin została nagrodzona Godłem Teraz Polska w kategorii Usługi. Jakość naszych usług doceniła kapituła jubileuszowej XXV edycji konkursu TERAZ POLSKA.

8 czerwca 2015 w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXV uroczysta Gala "Teraz Polska", podczas której nagrodzone zostały najlepsze polskie firmy, usługi, innowacje i samorządy.

- W tegorocznej, XXV edycji poziom był wyjątkowo wysoki. Kapituła Konkursu wyłoniła 25 Laureatów spośród ponad 100 uczestników. To grono jest świadectwem najwyższej jakości polskich produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. A właśnie o jakość w tym wszystkim chodzi – podsumowuje Michał Lipiński, Dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

Głównym celem statutowym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest promowanie w kraju oraz za granicą polskich produktów, usług oraz gmin.