Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Tankuj na stacjach paliw LOTOS i oglądaj nowości filmowe!

Tankuj na stacjach paliw LOTOS i oglądaj nowości filmowe!

Weź udział w programie LOTOS Navigator i wymieniaj punkty na kupony do kina Helios.

Komedia romantyczna czy horror? Najnowsza bajka czy film akcji w technologii trójwymiarowej? Teraz zależy to tylko od Ciebie!

W programie LOTOS Navigator możesz wymienić punkty na kupon do kina. Kupon uprawnia do odbioru pojedynczego biletu na dowolny seans 2D lub 3D* w wybranym przez Ciebie terminie, w każdym kinie Helios w całej Polsce!

* kupon nie obowiązuje na projekty specjalne oraz festiwale filmowe