DZIEŃ DZIECKA w kinach Helios: 28-29 maja i 1 czerwca

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER     
Kategoria wiekowa - od 4 lat,
Czas trwania 84 min.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
Kategoria wiekowa - od 7 lat,
Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

DETEKTYW BRUNO
Kategoria wiekowa - b.o.,
Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Przed wybranymi seansami zorganizowane będą konkursy z nagrodami, którymi sponsorami są:

Na każde dziecko czeka moc wrażeń. W trakcie weekendowych obchodów Dnia Dziecka animatorzy poprowadzą wiele ciekawych zabaw dla dzieci:

Sobota 28.05.2022

Gry i zabawy animacyjne poprowadzone w holu kina w wykonaniu Studia Kreatywnej Przestrzeni “Twórcze Dzieci” m.in.:

 • Malowanie buziek
 • Tatuaże brokatowe
 • Skręcanie balonów
 • Zabawy z chustą animacyjną
 • Zamykanie w bańce
 • Zabawy integracyjne
 • Kącik plastyczny

Pani Marzena poprowadzi warsztaty taneczne Zumba Kids na sali kinowej przed seansem “PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” o godzinie 10:30. Może któreś z dzieci odkryje w sobie talent do tańca?

Clown ReSorek z Leśnych Klimatów przeniesie nas w magiczny świat, dzięki pokazowi iluzji na sali kinowej przed seansem “DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER” o godzinie 12:00.

Niedziela 29.05.2022

Gry i zabawy animacyjne poprowadzone w holu kina w wykonaniu Studia Kreatywnej Przestrzeni “Twórcze Dzieci” m.in.:

 • Warsztaty sensoryczne
 • Warsztaty kreatywne
 • Warsztaty plastyczne
 • Zabawy animacyjne przy muzyce

Pani Marzena poprowadzi również w niedzielę warsztaty taneczne Zumba Kids na sali kinowej przed seansem “PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” o godzinie 11:00.

Zapewniamy również: klocki, słomki konstrukcyjne, a także zamykanie w bańce mydlanej i spotkanie z ogromną maskotką!

Przyjdź i baw się razem z nami! Zapraszamy!

Ceny biletów:

 • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

Plikido góry

Partnerzy do góry