MIKOŁAJKI W KINACH HELIOS

Niezapomniane bajki, wzruszające historie - to wszystko czeka na Was w dniach 3, 4 i 6 grudnia.

Na każde dziecko czekać będzie moc wrażeń! W trakcie weekendu animatorzy poprowadzą zabawy dla dzieci.

Sobota 10:00-14:00

 • Firma Media Markt zaprezentuje nowości ze świata gier. Każdy będzie miał okazję przez chwilę spróbować swoich sił przy konsoli z nowymi grami ruchowymi oraz dostępne będą okulary oculus (wirtualna rzeczywistość).
 • Siedlecki Medyk zaprasza najmłodszych na: Spotkanie ze Smokiem - Zdrowy Ząbek dodatkowo Panie będą malować dzieciom buźki w przeróżne bajkowe wzorki. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach (siedlce.pl)
 • Helen Doron English Siedlce poprowadzi fantastyczne gry i zabawy w języku angielskim
 • Przed seansem o “Uwolnić Polly” o godzinie 11:15 Pan z Mazovia Szkoła Tańca poprowadzi krótkie zajęcia taneczne dla dzieci.
 • Pani Marzena poprowadzi warsztaty taneczne Zumba Kids na sali kinowej przed seansem “Wielki zielony KROKODYL DOMOWY” o godzinie 13:00.
 • Przed wybranymi seansami dzieci będą mogły rozbić piniatę, aby dobrać się do cukierków i niespodzianek w środku.

Niedziela 10:00-14:00

 • Gry i zabawy animacyjne poprowadzone w holu kina w wykonaniu Studia Kreatywnej Przestrzeni “Twórcze Dzieci”, min.: malowanie buziek, tatuaże brokatowe, zabawy integracyjne, kącik plastyczny
 • Helen Doron English Siedlce również w niedzielę poprowadzi fantastyczne gry i zabawy w języku angielskim.
 • Firma Słodkie Ciasteczka o godzinie 11:30 w holu kina zaprezentuje swoją ofertę, a przy okazji poczęstuje naszych najmłodszych kinomanów.
 • Pani Marzena poprowadzi warsztaty taneczne Zumba Kids na sali kinowej przed seansem “Wielki zielony KROKODYL DOMOWY” o godzinie 13:00.
 • Przed wybranymi seansami dzieci będą mogły rozbić piniatę, aby dobrać się do cukierków i niespodzianek w środku.

Zapraszamy także chętne dzieci przez cały weekend do naszego świątecznego kącika plastycznego, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wykonać kartkę świąteczną oraz napisać list do Świętego Mikołaja.

Uwaga! W Weekend Mikołajkowy odwiedzi nas prawdziwy Mikołaj! Będzie na Was czekał w naszym holu. Dodatkowo Mikołaj będzie rozdawał dzieciom nagrody w konkursach, które odbywać się będą przed wybranymi filmami w naszym kinie.

Przyjdź i baw się razem z nami! Zapraszamy!

W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

Wielki zielony krokodyl domowy
Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a - śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu.
Od lat: 7
Czas trwania 106 min.

Dziwny świat

„Dziwny świat”, to film, który zabierze widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców - z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.
Od lat: 7
Czas trwania: 92 min.

Kierunek: Księżyc!
Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód!
Od lat: 4
Czas trwania: 85 min.

Uwolnić Poly
Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka jednak nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Kiedy w okolicy pojawia się objazdowy cyrk, Cecile jest zachwycona sztuczkami cyrkowymi, a szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – kucyka o niesamowitych zdolnościach. Okazuje się jednak, że cyrkowe zwierzęta są bardzo źle traktowane, dlatego Cecile układa brawurowy plan ratunkowy dla Poly.
Od 7 lat
Czas trwania 102 min.

Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

 • 4 i więcej dni przed seansem - 17,90 zł
 • 3 dni przed seansem - 19,90 zł
 • 2 dni przed seansem - 21,90 zł
 • 1 dzień przed seansem - 23,90 zł
 • w dniu seansu - 25,90 zł

*6 grudnia obowiązuje cena SuperWtorku - 16,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Partnerzy do góry