Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

GORZKO, GORZKO

GORZKO, GORZKO

Premiera:

Podrywacz zrobi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta, już za dwa tygodnie, ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć "tak" innemu facetowi.

JEDNYM GŁOSEM

JEDNYM GŁOSEM / napisy

Premiera:

Reporterki New York Timesa przedstawiły historię, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood - Harveya Weinsteina.

ŚWIĘTA INACZEJ

ŚWIĘTA INACZEJ

Premiera:

Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy?

TATA

TATA

Premiera:

Michał, kierowca TIRa i samotny ojciec, zmuszony jest zabrać w trasę córkę i jej najlepszą przyjaciółkę.

Незвичайний світ

Незвичайний світ / dubbing

Premiera:

Оригінальна пригодницька анімація «Незвичаний світ» від Walt Disney Animation Studios розповідає історію про незвідану землю та фантастичних істот, які її населяють.

CHRZCINY

CHRZCINY

Premiera:

Franciszka urządza chrzciny wnuka podczas których zamierza doprowadzić do pojednania swoich zwaśnionych dzieci. Plany może jej pokrzyżować wprowadzenie stanu wojennego.

MENU

MENU / napisy

Premiera:

Młoda para wybiera się na odległą wyspę, do ekskluzywnej restauracji. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje a w menu czekają zaskakujące niespodzianki.

Nie cudzołóż i nie kradnij

Nie cudzołóż i nie kradnij

Premiera:

Nigdy nie zostawiaj faceta samego w domu. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z książką pod kocem, ostro się zawiedziesz.