Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Wygnanie

Wygnanie

Premiera:

Małżeństwo z dwojgiem dzieci przeprowadza się do miejsca urodzenia ojca. Wprowadzają się do starego wiejskiego domu, gdzie ich życie zaczyna się komplikować.

10,000 B.C.

10,000 B.C.

Premiera:

Bohaterem filmu jest młody myśliwy, żyjący w czasach prehistorycznych. Musi on wyruszyć w daleką podróż i odnaleźć nowy obszar, na którym możliwe będzie życie.

Świadek bez pamięci

Świadek bez pamięci

Premiera:

Chris Pratt, wskutek własnej brawury, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i doznał obrażeń mózgu oraz częściowo stracił pamięć.

Control

Control

Premiera:

Film Corbijna nie jest grupowym portretem Joy Division. Jest mroczną opowieścią o egzystencjalnych udrękach Iana Curtisa.

John Rambo

John Rambo

Premiera:

Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Tym razem wydarzenia będą miały miejsce w Birmie w stanie Karen

Joshua

Joshua

Premiera:

JOSHUA jest porywającym thrillerem psychologicznym o przeciętnej amerykańskiej rodzinie stającej w obliczu przerażającego zagrożenia.

Kroniki Spiderwick

Kroniki Spiderwick

Premiera:

Kroniki Spiderwicka powstały na podstawie bardzo popularnych książek. To pasjonujące przygody rodzeństwa Grace'ów

Mgła

Mgła

Premiera:

Opowieść o grupie ludzi, mieszkańców małego miasteczka, którzy zostają uwięzieni w supermarkecie, kiedy miasto spowija tajemnicza mgła

Posterunek graniczny

Posterunek graniczny

Premiera:

Na małym posterunku granicznym pomiędzy Jugosławią i Albanią kolejne pokolenie młodych żołnierzy umiera z nudów, czekając na swoją służbę i odlicza dni,