Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

ETERNALS

ETERNALS / dubbing

Premiera:

Kolejni bohaterowie w epickim Kinowym Uniwersum Marvela. Tym razem poznamy nieśmiertelną rasę, która ukształtowała życie na Ziemi.

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ

Premiera:

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów.

PITBULL

PITBULL

Premiera:

"Pitbull" to kontynuacją kultowej serii współtworzonej przez Patrykę Vegę. Tym razem historia będzie opowiadać o Jacku Gocie, znanym bardziej jako Gebels.

BO WE MNIE JEST SEKS

BO WE MNIE JEST SEKS

Premiera:

„Bo we mnie jest seks” to historia Kaliny Jędrusik, której życie wychodziło poza szare ramy prl-owskej rzeczywistości, a nazwisko często zestawiano z Marylin Monroe – nie bez powodu.

POGROMCY DUCHÓW. Dziedzictwo

POGROMCY DUCHÓW. Dziedzictwo / napisy

Premiera:

Kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przyjeżdżają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z oryginalnymi Pogromcami Duchów i sekretną spuścizną pozostawioną przez ich dziadka.

DOM GUCCI

DOM GUCCI / napisy

Premiera:

„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci.

DZIEWCZYNY Z DUBAJU

DZIEWCZYNY Z DUBAJU

Premiera:

Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”.