Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

MASZ CI LOS!

MASZ CI LOS!

Premiera:

Rodzina przyjeżdża na pogrzeb ukochanego dziadka. Podczas stypy okazuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi grał przez całe życie, a zwycięski kupon… został pochowany wraz z nim.

SKOŁOWANI

SKOŁOWANI

Premiera:

Polska wersja historii, która podbiła serca widzów we Francji, a później w kolejnych krajach. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii.

CAŁY TEN SEKS

CAŁY TEN SEKS

Premiera:

„Cały ten seks” to komedia romantyczna o sześciu zwyczajnych parach i ich niegrzecznych fantazjach.

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO / napisy

Premiera:

Historia zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Kiedy jednak poznaje nowych sąsiadów przechodzi przemianę. Los pokazuje mu, że może być znowu kochany.

MIŁOŚĆ MA CZTERY ŁAPY

MIŁOŚĆ MA CZTERY ŁAPY

Premiera:

Jowita (Barbara Kurdej-Szatan) w pogoni za szczęściem zostawiła większość nas daleko w tyle. Okazuje się jednak, że w jej doskonałym życiu u boku Krystiana (Michał Koterski) czegoś bardzo brakuje.

POKUSA

POKUSA / napisy

Premiera:

„Pokusa” to film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Fabuła wyreżyserowana przez Marię Sadowską powstała na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Edyty Folwarskiej.

BABILON

BABILON / napisy

Premiera:

Opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood.