Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Drodzy Widzowie,
w związku z zamknięciem naszych kin, informujemy, że pokazy Kina Kobiet z filmem "Jak być żoną i nie zwariować" zaplanowane na 11, 13 i 14 maja, nie odbędą się.


Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www każdego kina, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje na temat nowych terminów.

Trzymamy kciuki za Wasze zdrowie i za to, żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy.

       

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Dziewczyny, jesteśmy w kontakcie!

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

               

              

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage