Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

INCEPCJA - 10 rocznica premiery

INCEPCJA - 10 rocznica premiery / napisy

Premiera:

Zanim oczom wielbicieli talentu Christophera Nolana ukaże się enigmatyczny "Tenet', zapraszamy na specjalne pokazy "Incepcji", która w tym roku świętuje dziesiątą rocznicę powstania.

Konkurs z Playmobil

Konkurs z Playmobil

Premiera:

Na ekranach naszych kin od 24 lipca macie szansę obejrzeć wyjątkową bajkę Scooby-Doo! Sprawdźcie sami, czy tym razem Tajemniczej Spółce uda się rozwiązać zagadki oraz pokonać wszystkie potwory.

NOWI MUTANCI

NOWI MUTANCI / napisy

Premiera:

Oryginalny horror thriller, którego akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów.

PĘTLA

PĘTLA

Premiera:

Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”.

KING’S MAN: Pierwsza misja

KING’S MAN: Pierwsza misja / napisy

Premiera:

Gdy najgorsi tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać.