Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Odkryj nowy wymiar dźwięku z Dolby Atmos!

Odkryj nowy wymiar dźwięku z Dolby Atmos!

Od 25 września mieszkańcy Łodzi mogą poznać nową jakość kina z Heliosem. Najnowsze łódzkie kino może pochwalić się spektakularną jakością obrazu w rozdzielczości 4K oraz doskonałym dźwiękiem Dolby Atmos – unikalnym na polskim rynku.

Helios w CHR Sukcesja to niesamowity komfort Widzów oraz innowacje na najwyższym światowym poziomie. Dolby Atmos pozwala na wyznaczenie trójwymiarowej przestrzeni dźwięku w sali kinowej, co daje niepowtarzalne odczucia przebywania w samym centrum dźwięku. Filmy stworzone w technologii Dolby Atmos zachwycają! Najnowocześniejszy system głośników otula swym brzmieniem każde miejsce w sali i nie pozwala oprzeć się wrażeniu, że jest się w centrum akcji.

Helios zapewnia spektakularne emocje nawet najbardziej wymagającym kinomanom, zapraszamy na seanse!

Poczuj przedsmak emocji! - zobacz TUTAJ >>