Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Nasze kino wśród najlepszych na świecie!

Nasze kino wśród najlepszych na świecie!

W czerwcu 2016 roku kino Helios w CHR Sukcesja zostało wyróżnione podczas corocznej ceremonii Międzynarodowego Stowarzyszenia Technologii Kinowej.

Nasze kino otrzymało drugą nagrodę w kategorii "New Build Screen of The Year", do której nominowano obiekty kinowe otwarte w 2015 roku.

Łódzkie kino Helios zostało zauważone na arenie międzynarodowej i znalazło się wśród trzech najlepszych kin wybranych przez członków stowarzyszenia spośród dwunastu nominowanych do nagrody ICTA 2016 w kategorii "New Build Screen of The Year". Kino zajęło drugie miejsce, a zwycięzcą zostało kino Vue Cinema w Alkmaar w Holandii. Pozostałe nagrody przyznano kinom w kategoriach "Classic Screen of the Year" i "New Screen of the Year".

Ogólnopolska sieć kin Helios rozpoczęła swoją działalność właśnie w Łodzi i to właśnie tutaj we wrześniu 2015 roku otwarto 9-salowy multipleks, w którym blisko 2 tysiące Widzów może oglądać filmy w rozdzielczości 4K, z dźwiękiem Dolby Atmos na srebrnych ekranach z technologią DepthQ.

Nasze łódzkie kino jest wyjątkowe nie tylko dzięki najwyższej jakości technologii, ale także ze względu na swój niezwykły klimat - każda z sal została nazwana na cześć najważniejszych i najbardziej popularnych łódzkich kin.

ICTA to międzynarodowe stowarzyszenie z siedzibą w Nowym Jorku, promujące postęp technologiczny branży filmowej i kinowej, które skupia wiodących międzynarodowych producentów, dystrybutorów i firmy zajmujące się technologią w przemyśle kinowym.

Zapraszamy!