Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Urodziny w kinie!

Urodziny w kinie!

Urodziny dziecka to szczególny dzień, który teraz możecie świętować w naszym kinie!

Dla każdego solenizanta zaproszenie przyjaciół oraz spotkanie z ulubionymi bohaterami filmowymi na ekranie to z pewnością niesamowita frajda. Dlatego też, zachęcamy do zorganizowania przyjęcia urodzinowego właśnie w naszym kinie.
Po wcześniejszej rezerwacji, do Państwa dyspozycji jest bar kinowy oraz kawiarnia Helios Cafe.

Informacje dla rodziców / opiekunów:

  • oferta przeznaczona dla minimum 5 dzieci
  • rezerwacji terminu przyjęcia urodzinowego należy dokonać osobiście w biurze kina
  • przy złożeniu rezerwacji otrzymają Państwo bezpłatne druki zaproszeń urodzinowych
  • film wybierany jest z bieżącego repertuaru - godziny imprez urodzinowych uzależnione są od repertuaru kina oraz dostępności miejsc na seansie
  • Kino nie ponosi odpowiedzialności za otrzymywany odgórnie repertuar. Tydzień repertuarowy rozpoczyna się w piątek i kończy w czwartek. Kino otrzymuje repertuar w środę poprzedzającą tydzień repertuarowy, wtedy też następuje ustalenie godziny rozpoczęcia urodzin.
  • wymagana jest obecność rodzica / opiekuna podczas przyjęcia i seansu

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem „Urodziny w kinie”.

Szczegóły oferty dostępne są w biurze kina lub pod numerem telefonu: 42 299 92 71 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30).