Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Spektakularna atrakcja w Hali Olivia

Spektakularna atrakcja w Hali Olivia

GKS Stoczniowiec Gdańsk oraz Silent Lodo Disco wspólnie z Kinem Helios zapraszają na niepowtarzalną, najcichszą, zimową lodową dyskotekę w Polsce. Areną imprezy będzie mała Hala Olivia. Początek, w sobotę 29 lutego punktualnie o 15:00.

Tego popołudnia i wieczoru muzyka nie zagra z głośnika! Między godziną 15:00 a 20:30 tafla zamieni się w diamentowy parkiet lodowy, po którym każdy będzie mógł jeździć, słuchając swojej ulubionej muzyki.

To uczestnicy imprezy będą najważniejsi, to miłośnicy rekreacyjnych ślizgawek będą bawić się przy tym, co dla nich najlepsze i najbardziej odpowiednie.

Podczas Silent Lodo Disco - każdy uczestnik zostanie wyposażony w kolorowe, bezprzewodowe słuchawki:

  • w dowolnym momencie można wybrać 1 z 3 dostępnych kanałów muzycznych
  • kanał, którego słuchamy ma swój kolor (czerwony-zielony-niebieski)
  • znajomi widzą czego słuchamy, a my widzimy przy czym bawią się oni
  • w każdej chwili można zrobić głośniej lub ciszej
  • można bawić się, wykorzystując każdy centymetr tafli lodowiska
  • można śpiewać i tak nikt nie usłyszy (po za obsługą Lodowiska)
  • każdy z 3 kanałów muzycznych - to inny gatunek muzyki

KANAŁ 1: muzyka RAP
KANAŁ 2: muzyka KLUBOWA, POP
KANAŁ 3: muzyka LATINO

Zapraszamy!

 

Galeria do góry