Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Podaruj voucher w prezencie!

Podaruj voucher w prezencie!

Szukasz oryginalnego pomysłu na fantastyczny prezent dla bliskiej osoby na Dzień Kobiet lub z okazji Dnia Mężczyzn? Postaw na voucher filmowy oraz kupon z zestawem barowym.

Decydując się na zakup vouchera do kina Helios masz gwarancję:

  • atrakcyjnej ceny kuponu na seans filmowy – od 24,90 zł
  • atrakcyjnej ceny kuponu na średni zestaw barowy z popcornem – 24,90 zł
  • długiego terminu realizacji – roczna data ważności od dnia zakupu*
  • trafienia w gust filmowy obdarowanego – voucher obowiązuje na seanse wyświetlane w ramach regularnego repertuaru, również w weekendy

* Voucher promocyjny. Termin ważności vouchera nie ulega przedłużeniu.

Sprezentuj najbliższym wyjątkowe chwile pełne filmowych emocji!

Vouchery na seanse filmowe oraz średnie zestawy barowe można nabyć w kasach naszych kin w całej Polsce tylko po uprzednim kontakcie. Realizacja będzie możliwa po ponownym otwarciu kin.

Wybierz z poniższej listy Helios, w którym chcesz zakupić kupon prezentowy - dzięki temu przedstawiciel kina będzie mógł skontaktować się z Tobą i ustalić dogodny termin transakcji. W razie potrzeby numery telefonów i adresy e-mail do naszych placowek podane są w zakładce "KINO". Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 9:00 - 17:00.

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Konin, Krosno, Legionowo, Legnica, Lubin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sosnowiec, Stalowa Wola, Starachowice, Szczecin, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa, Wołomin, Wrocław, Żory.