Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Mgła

Mgła

Premiera:

Opowieść o grupie ludzi, mieszkańców małego miasteczka, którzy zostają uwięzieni w supermarkecie, kiedy miasto spowija tajemnicza mgła

Posterunek graniczny

Posterunek graniczny

Premiera:

Na małym posterunku granicznym pomiędzy Jugosławią i Albanią kolejne pokolenie młodych żołnierzy umiera z nudów, czekając na swoją służbę i odlicza dni,

Aż poleje się krew

Aż poleje się krew

Premiera:

Akcja filmu toczy się w Teksasie i opowiada o początkach i prekursorach biznesu naftowego. Historia o rodzinie, chciwości, religii i ropie naftowej.

Chłopiec z latawcem

Chłopiec z latawcem

Premiera:

Pełna emocji opowieść o przyjaźni, rodzinie, trudnych do wybaczenia błędach oraz powodującej odkupienie miłości.

Gdzie jesteś Amando?

Gdzie jesteś Amando?

Premiera:

Dorchester, jedna z ciemnych i najbardziej niebezpiecznych dzielnic w Bostonie. Tutaj nie ma miejsca na słabość i niewinność.

Mała wielka miłość

Mała wielka miłość

Premiera:

Historia miłości bogatego, robiącego karierę Amerykanina z Kalifornii i młodej dziewczyny z Warszawy. Pochodzą z różnych światów.

Step up 2

Step up 2

Premiera:

Kontynuacja wielkiego taneczno-muzycznego przeboju „Step Up: Taniec zmysłów”. Tym razem dwa razy więcej tańca i dwa razy więcej muzyki!

Zbrodnia ferpekcyjna

Zbrodnia ferpekcyjna

Premiera:

Rafeal jest przysłowiowym Don Juanem dużego domu towarowego w Madrycie. Jest ambitnym pracownikiem, który dąży do objęcia kierownictwa.