Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Człowiek ze stali

Człowiek ze stali

Premiera:

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja…

Człowiek, który gapił się na kozy

Człowiek, który gapił się na kozy

Premiera:

Bob to reporter, któremu trafia się historia na miarę jego aspiracji. Dzieje się to, gdy poznaje Lyna Cassady'ego -członka grupy, która w swojej pracy militarnej wykorzystywała zdolności paranormalne.

Cztery gwiazdki

Cztery gwiazdki

Premiera:

Jak odwiedzić każdego z rozwiedzionych rodziców młodej pary w czasie świąt Bożego Narodzenia? Tym bardziej, że są to aż cztery nowe rodziny…

Cztery lwy

Cztery lwy

Premiera:

"""Cztery lwy"" to mocno niepoprawna komedia o terrorystach-gamoniach, którzy szykują samobójczy atak, mający sprowadzić dżihad na zgniłą kulturę Zachodu."

Cztery minuty

Cztery minuty

Premiera:

Zgorzkniała, niezamężna Pani Krüger jest nauczycielką gry na pianinie. Podejmuje ona wyzwanie szkolenia utalentowanej, ale brutalnej więźniarki, Jenny.

Cztery noce z Anną

Cztery noce z Anną

Premiera:

Leon zakochuje się w pielęgniarce, Annie nieśmiałość jednak nie pozwala mu na nawiązanie kontaktu z kobietą.

Cztery słońca

Cztery słońca

Premiera:

"Cztery słońca" to opowieść o współczesnej rodzinie, walczącej ze swoimi słabościami, frustracjami i pokusami.

Czuwaj

Czuwaj

Premiera:

Podczas obozu harcerskiego ginie jeden z jego uczestników. Oboźny Jacek rozpoczyna prywatne śledztwo.