Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Tarzan. Król dżungli

Tarzan. Król dżungli / dubbing

Premiera:

„Tarzan” Edgara Rice'a Burroughsa, jedna z ukochanych powieści wszech czasów, powraca na ekrany kinowe. Historia chłopca wychowanego w dżungli, która porwie kolejne pokolenia widzów na całym świecie!

Taśmy Watykanu

Taśmy Watykanu / napisy

Premiera:

Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Tata kontra tata

Tata kontra tata / napisy

Premiera:

Ojciec kontra ojczym. Spokojny Brad i typowy bad boy Dusty prześcigają się w najdziwniejszych pomysłach, by pokazać, kto jest lepszym tatą. Kto wygra? Czy uda im się przetrwać tę rywalizację?

Tatarak

Tatarak

Premiera:

Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej Marty. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja…

Taxi

Taxi / napisy

Premiera:

Taksówkarz lubiący szybką jazdę i pechowy funkcjonariusz łączą siły, by złapać niemiecki gang złodziei. Bandyci zuchwale rabują kolejne banki, ośmieszając przy tym miejscową policję.

Taxi 5

Taxi 5 / napisy

Premiera:

Najsłynniejszy biały Peugeot świata powraca z piskiem opon! „Taxi 5” – najnowsza część przebojowego cyklu, to jeszcze więcej akcji, humoru i koni mechanicznych pod maskami rozpędzonych samochodów.

Team Building

Team Building

Premiera:

Film o obowiązkowym czasie wolnym podczas wzmożonej aktywności, gdzie buduje się drużyna, podczas gdy rozpadają się osobowości…

Ted

Ted

Premiera:

Historia Johna, którego życzenie z dzieciństwa sprawia, że ożywa jego pluszowy miś, Ted. 30 lat później bajka dobiega końca. Ted nie ma zamiaru opuścić Johna... ku rosnącej irytacji jego dziewczyny…