Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

A jeśli Bóg jest?

A jeśli Bóg jest? / napisy

Premiera:

Młody chłopak przypadkowo poznaje na pozór normalną rodzinę. Szybko zostaje zaproszony do domu, w którym wkrótce dochodzi do wielu zaskakujących zdarzeń.

A Strange Hour In Budapest

A Strange Hour In Budapest

Premiera:

Zapis z koncertu zespołu Recoil, który został zarejestrowany w Budapeszcie. Recoil to solowy projekt Alana Wildera, byłego członka grupy Depeche Mode, utworzony w 1986 w Wielkiej Brytanii.

A więc wojna

A więc wojna

Premiera:

Głównymi bohaterami są dwaj najlepsi przyjaciele, którzy zakochują się w tej samej kobiecie…

Ach śpij kochanie

Ach śpij kochanie

Premiera:

Młody milicjant mierzy się z zagadką morderstw w okolicach Krakowa. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela - Mazurkiewicza.

Across the Universe

Premiera:

Jest to wspaniały musical o miłości, antywojennych protestach, walce o prawa cywilne. Sciężka dźwiękowa filmu to piosenki zespołu The Beatles.

Adrenalina 2. Pod napięciem

Adrenalina 2. Pod napięciem

Premiera:

"Adrenalina 2 : Pod napięciem", to genialne, dynamiczne, kipiące od adrenaliny kino akcji, połączone z solidna dawką humoru i zwieńczone niecodziennym zakończeniem.

Adwokat

Adwokat

Premiera:

Główny bohater to uznany prawnik, który skuszony wizją łatwego zarobku wplątuje się w ciemne interesy, a sprawy wymykają się spod kontroli…

Aferim - WAMA

Aferim - WAMA / napisy

Premiera:

Dwóch jeźdźców wyrusza w poszukiwaniu zbiegłego niewolnika. W podróży spotykają ludzi różnych narodowości i przekonań. Wszyscy pielęgnują uprzedzenia i przesądy przekazywane z pokolenia na pokolenie.