Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Mała wielka miłość

Mała wielka miłość

Premiera:

Historia miłości bogatego, robiącego karierę Amerykanina z Kalifornii i młodej dziewczyny z Warszawy. Pochodzą z różnych światów.

Małe grzeszki

Małe grzeszki

Premiera:

Leonidas, młody, ambitny policjant, jest przypisany do jednej z wysp na Morzu Egejskim. Marzy o rozwiązywaniu ważnych przestępstw, ale niewiele się dzieje w sennej społeczności wyspy…

Małe sekrety

Małe sekrety

Premiera:

Pewna czeska rodzina musi uczynić zadość ostatniemu życzeniu ojca, który pragnął spoczywać na cmentarzu w ojczystej ziemi na Słowacji. W drodze na miejsce pochówku dochodzi do konfliktowych sytuacji.