Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

"Bilet dla Powstańca" w kinach Helios

"Bilet dla Powstańca" w kinach Helios

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego sieć kin Helios przygotowała specjalną akcję skierowaną do bohaterów tego historycznego zrywu.

Mieszkańcy Warszawy i wielu innych polskich miast wspominają w sierpniu wybuch i losy Powstania Warszawskiego. Aby uhonorować uczestników walk sprzed 75 lat, sieć kin Helios przygotowała akcję "Bilet dla Powstańca". Od 1 sierpnia wszyscy powstańcy warszawscy mogą wybrać się do jego z 48 kin Heliosa w całej Polsce i wraz z osobą towarzyszącą zobaczyć dowolnie wybrany film.

Aby otrzymać "Bilet dla Powstańca", należy okazać przy kasie kinowej dokument potwierdzający udział w Powstaniu Warszawskim - np. legitymację związku zrzeszającego uczestników Powstania Warszawskiego, Kartę Powstańca (wydawaną przez ZTM) lub zaświadczenie wydane przez Urząd do Spraw Kombatantów.

Akcja realizowana jest w dniach 1 sierpnia – 31 grudnia we wszystkich 48 kinach sieci Helios w całej Polsce.