Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Garfield 2

Garfield 2

Premiera:

Garfield wyrusza na podbój Europy, a w Londynie okazuje się, że jest sobowtórem angielskiego kota, któremu zwariowany milioner zapisał cały swój majątek.

Kilka słów o miłości

Kilka słów o miłości

Premiera:

Zakochanie się, kryzys, zdrada i opuszczenie - oto stany, które mogą spotkać każdego, kto wpadnie w pułapkę sercowych uniesień.

Cztery minuty

Cztery minuty

Premiera:

Zgorzkniała, niezamężna Pani Krüger jest nauczycielką gry na pianinie. Podejmuje ona wyzwanie szkolenia utalentowanej, ale brutalnej więźniarki, Jenny.

Bracia

Bracia

Premiera:

Opowieść o dwóch braciach: Michaelu, który jest chlubą swojej rodziny, a za kilka dni wyrusza na misję pokojową do Afganistanu oraz Janniku, czarnej owcy, który właśnie wyszedł z więzienia

Rytm to jest to!

Rytm to jest to!

Premiera:

Orkiestra gra w zajezdni autobusowej balet Strawińskiego a tańczy dwustu pięździesięciu uczniów z dwudziestu pięciu krajów - film jest zapisem tego niezwykłego projektu

Tsotsi

Tsotsi

Premiera:

Film opowiada historie bezwzględnego przywódcy gangu, który strzela do kobiety przed jej domem i kradnie samochód. W popłochu nie zauważa, że na tylnym siedzeniu samochodu znajduje się dziecko...

Jabłka Adama

Jabłka Adama

Premiera:

W ramach resocjalizacji neofaszysta Adam zostaje wysłany do pracy społecznej na wiejską plebanię. Ivan, miejscowy pastor Proponuje Adamowi, by zrobił coś dobrego dla innych.

Lassie

Lassie / dubbing

Premiera:

Z powodu kłopotów finansowych rodzina Carracloughów sprzedaje Lassie. Jednakże pies zaczyna tęsknić za swoim ukochanym właścicielem Joem, którego próbuje odnaleźć.