Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Grzeczni chłopcy

Grzeczni chłopcy / napisy

Premiera:

Jak bardzo dużo naprawdę złych rzeczy może się zdarzyć w zaledwie jeden dzień? Przekonamy się w nowym filmie producentów „Sausage Party”, „Supersamca” i „Boskiego chilloutu”.

Gucza! Pojedynek na trąbki

Gucza! Pojedynek na trąbki

Premiera:

Gucza – najsłynniejszy na świecie festiwal gry na trąbce. Tu odbywają się niezapomniane pojedynki trębaczy, w których muzyka staje się orężem w walce o honor i sławę...

Gully Boy. Głos ulicy

Gully Boy. Głos ulicy / napisy

Premiera:

“Gully Boy” jest hołdem dla sztuki jaką jest rap w mumbajskich slumsach. Film inspirowany życiem indyjskiego rapera DIVINE, który pomimo odniesionego sukcesu nadal pozostał „chłopakiem z ulicy”.

Gunnar szuka Boga

Gunnar szuka Boga

Premiera:

Gunnar szuka Boga to osobista, wręcz intymna, opowieść o potrzebie duchowości, przedstawiona w pierwszej osobie przez czteroosobową ekipę filmu: reżysera, producentkę, operatora oraz montażystę.