Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Joshua

Joshua

Premiera:

JOSHUA jest porywającym thrillerem psychologicznym o przeciętnej amerykańskiej rodzinie stającej w obliczu przerażającego zagrożenia.

Jowita

Jowita

Premiera:

Młody architekt Marek Arens jest człowiekiem ogromnie popularnym. Sławę przyniosła mu jednak nie architektura, lecz wyczyny sportowe, jest bowiem znakomitym lekkoatletą…

Joy

Joy / napisy

Premiera:

Jennifer Lawrence w roli zmagającej się z życiem samotnej matki, która dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem i staje na czele imperium finansowego…

Jubileusz Stanisława Janickiego

Jubileusz Stanisława Janickiego

Premiera:

Spotkanie z Stanisławem Janickim, w trakcie którego prezentowane będą filmy "Konterfekty Króla Jegomości", "Za winy niepopełnione - Eugeniusz Bodo" oraz "Epilog".

Judy

Judy / napisy

Premiera:

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „Over the rainbow” przyniósł nieśmiertelność.