Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Jubileusz Stanisława Janickiego

Jubileusz Stanisława Janickiego

Premiera:

Spotkanie z Stanisławem Janickim, w trakcie którego prezentowane będą filmy "Konterfekty Króla Jegomości", "Za winy niepopełnione - Eugeniusz Bodo" oraz "Epilog".

Judy

Judy / napisy

Premiera:

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „Over the rainbow” przyniósł nieśmiertelność.

Julie i Julia

Julie i Julia

Premiera:

Historia Julii, która chce w ciągu roku przygotować wszystkie 524 potrawy z książki kucharskiej Julii Child. Swoje dokonania opisuje na blogu, który staje się niezwykle popularny wśród internautów...

Julieta

Julieta / napisy

Premiera:

Historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy.