Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

MONSTER HUNTER

MONSTER HUNTER / napisy

Premiera:

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny - świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach.

ŚWIAT, KTÓRY NADEJDZIE

ŚWIAT, KTÓRY NADEJDZIE / napisy

Premiera:

Akcja filmu rozgrywa się w XIX-wiecznej farmie na odludziu. Reżyserka filmu, Mona Fastvold pokazała niezwykle subtelnie napięcie emocjonalne między głównymi bohaterami.

ALIVE

ALIVE / napisy

Premiera:

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało.

NA RAUSZU

NA RAUSZU / napisy

Premiera:

Film opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat.

SUPERINTELLIGENCE

SUPERINTELLIGENCE / napisy

Premiera:

Życie Carol Peters zostaje wywrócone do góry nogami, gdy zostaje wybrana do obserwacji przez superinteligencję - formę sztucznej inteligencji, która może przejąć świat lub nie.

MAKBET

MAKBET / napisy

Premiera:

Inspirowana szekspirowskim dramatem opera Verdiego, pod batutą Antonio Pappano, z niesamowitą obsadą, w której podziwiać możemy Annę Netrebko, Željko Lučića oraz Ildebrando D’Arcangelo.

JESZCZE JEST CZAS

JESZCZE JEST CZAS / napisy

Premiera:

Willis, konserwatywny farmer, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać ze swoim synem Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się?