Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Ostrzeżenie - fałszywe konta oraz strony!

Ostrzeżenie - fałszywe konta oraz strony!

Drodzy Widzowie, w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie profilami w serwisie Facebook oraz innymi stronami, które organizują konkursy, w których do wygrania są bilety do naszej sieci kin, chcielibyśmy Was ostrzec.

Helios Polska (www.facebook.com/HeliosPolska) jest jedynym oficjalnym profilem zrzeszającym Fanów naszej sieci w Polsce i nie mamy nic wspólnego z profilami, które wprowadzają Was w błąd. W szczególności zwracamy uwagę, że doszły do nas informacje, o wysyłaniu przez nie płatnych wiadomości SMS.

Wszystkie fałszywe profile oraz podszywające się strony wykorzystujące naszą nazwę oraz znak graficzny są na bieżąco oficjalnie zgłaszane właściwym podmiotom celem usunięcia i wyciągnięcia konsekwencji. Przy tej okazji zapraszamy Was do samodzielnego zgłaszania jakichkolwiek nieprawidłowości oraz informacji o takich stronach do Administracji serwisu Facebook.

Z góry dziękujemy!