Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Karta lojalnościowa w Helios Café!

Karta lojalnościowa w Helios Café!

Sieć kawiarni wprowadza do swojej oferty karty lojalnościowe upoważniające do odbioru darmowego zestawu „kawa + ciasto” lub deseru lodowego.

Wszyscy wielbiciele pysznej kawy i wspaniałego kina będą mogli skorzystać z najnowszej promocji w Helios Café!

Znakomita wiadomość dla wszystkich fanów Helios Café! Od tego momentu za każdy zestaw „kawa + ciasto” lub deser lodowy, który kupicie w kawiarniach ogólnopolskiej sieci kin Helios, otrzymacie naklejkę do swojej karty lojalnościowej. Po zebraniu tylko pięciu, kolejny – szósty zestaw „kawa + ciasto” lub deser dostaniecie gratis!

Kawiarnie w sieci kin Helios cieszą się ogromną popularnością wśród Widzów. To doskonałe miejsce do spędzenia czasu zarówno przed, jak i po seansie. W końcu nic nie umili oczekiwania na film tak dobrze jak filiżanka kawy w ręku, pyszne ciasto lub deser lodowy. Równie przyjemnie jest przyjść tam po zakończeniu projekcji i podzielić się filmowymi wrażeniami ze znajomymi.

Cudowna kawa, pyszne ciasta, desery i inne produkty oraz niepowtarzalna atmosfera, sprawiają, że kawiarnie Helios w całej Polsce są po prostu wyjątkowe. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny i promocje – takie jak najnowsza karta lojalnościowa.

Serdecznie zapraszamy do Helios Café i do wzięcia udziału w naszej promocji!