Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Karta Dużej Rodziny w kinach Helios!

Karta Dużej Rodziny w kinach Helios!

Sieć kin Helios jest partnerem ogólnopolskiego programu wspierającego rodziny wielodzietne „Karta Dużej Rodziny”.

Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek i ulg.

"Karta Dużej Rodziny” przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka, przez odpowiedni organ administracji państwowej. Rodzicom taka karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom z kolei do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Na posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” w kinach Helios będą czekać atrakcyjne rabaty, takie jak:

  • 20-procentowa zniżka na wybrane napoje z dystrybutora, popcorn oraz nachos.
  • 20-procentowa zniżka na kawę w Helios Café (dotyczy wyłącznie kin, w których mieści się Helios Café).

Aktywacji zniżek można będzie dokonać poprzez okazanie dokumentu „Karty Dużej Rodziny” oraz dowodu tożsamości przy zakupie ww. świadczeń bezpośrednio w kasach kinowych.

Szczegółowe zasady honorowania Karty Dużej Rodziny w kinach Helios znajdziesz w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!