Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Helios Forum Gdańsk z tytułem „Kino Miesiąca”!

Helios Forum Gdańsk z tytułem „Kino Miesiąca”!

Nasze kino zostało wyróżnione przez portal branżowy celluloidjunkie.com. Gdańskie kino Helios zostało zauważone na arenie międzynarodowej i nagrodzone tytułem „Kino Miesiąca”.

Multipleks mieszczący się w Forum Gdańsk znalazł się w prestiżowym gronie obiektów z całego świata (m.in.: Paryża, Los Angeles, Londynu czy Singapuru). Portal celluloidjunkie.com docenił nas między innymi za oryginalny design, ultranowoczesne formy multimedialne, w tym przyciągające wzrok ekrany LED na ścianach i sufitach, niezwykle komfortowe sale Dream, a także profesjonalną i miłą obsługę.

Kino Helios w Forum Gdańsk to 9 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt kinotechniczny. Jest to także pierwszy obiekt sieci, w którym pojawił się nowy koncept – kameralne sale Dream, wyposażone w wygodne, regulowane fotele, technologię dźwięku Dolby Atmos oraz rozdzielczość obrazu 4K.

Celluloidjunkie.com to prestiżowy portal poświęcony międzynarodowej działalności kinowej i filmowej. Śledzi biznes, technologię, wydarzenia, targi, wiadomości i trendy związane z branżą, a także zrzesza profesjonalistów z całego świata.