Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Helios w programie „Miejsce Przyjazne Weteranom”

Helios w programie „Miejsce Przyjazne Weteranom”

Mając na względzie ogromne zasługi polskich żołnierzy sieć kin Helios przystąpiła do programu Fundacji Stratpoints „Weterani są wśród nas – Miejsce Przyjazne Weteranom”.

W związku z tą inicjatywą każda osoba posiadająca status weterana, może nabyć bilet do dowolnie wybranego kina sieci Helios w stałej cenie – tylko 14,90 zł.

„Weterani są wśród nas – Miejsce Przyjazne Weteranom” to nowatorski w Polsce program wspierający weteranów wojska polskiego walczących podczas misji bojowych na świecie, tj. operacjach wojskowych NATO, Unii Europejskiej, ONZ lub w ramach innych koalicji. Status weterana może otrzymać, zgodnie z Ustawą o Weteranach Działań Poza Granicami Państwa (Dz.U. nr 205 poz. 1203) każdy żołnierz, który wziął udział w operacji wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Grupa weteranów w Polsce liczy kilkanaście tysięcy osób, w tym część z nich to weterani poszkodowani. Jedną z głównych idei inicjatorów Programu jest aby wzorem płynącym z kultury amerykańskiej zadbać i zatroszczyć się o żołnierzy po zakończeniu ich służby. Oferta dla weteranów i ich rodzin ma zapewnić pomoc między innymi w zdobyciu nowego zawodu, rozrywkę, opiekę medyczną oraz aktywność fizyczną.

Bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze są dostępne w kasach kin po okazaniu legitymacji weterana. Zapraszamy do kin!