Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapłać za bilety kartą Visa i zyskaj do 10 zł zwrotu

Zapłać za bilety kartą Visa i zyskaj do 10 zł zwrotu

Wspólnie z Visa przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję, dzięki której możecie zyskać nawet 10 złotych zwrotu za zakupione bilety oraz zakupy w barze czy kawiarni w kinie.

Skorzystanie z oferty jest niezwykle proste!
Aby cieszyć się jednorazowym zwrotem w wysokości 10% transakcji (maksymalnie 10 zł) należy być posiadaczem karty Visa, a także:

  1. zalogować się w aplikacji Visa Oferty, na www.visaoferty.pl lub w Moje ING,
  2. wyświetlić ofertę, aby ją aktywować,
  3. zapłacić za zakupy kartą Visa na www.helios.pl lub w kasie kina.

Oferta trwa do 30 września 2021 roku, a możliwość z jej skorzystania uzależniona jest od warunków i dostępności. Dla posiadaczy kart Visa wystawionych przez PKO Bank Polski oferta jest dostępna wyłącznie przy płatnościach on-line na www.helios.pl.

Szczegóły dostępne są w Regulaminie na www.visaoferty.pl

Kina: Bełchatów, Dąbrowa Górnicza i Gniezno nie posiadają kawiarni.