Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Karta dla Nauczyciela

Karta dla Nauczyciela

Zapraszamy wszystkich Nauczycieli do udziału w programie Karta dla Nauczyciela!

Jesteś Nauczycielem? Dołącz do programu i kupuj bilety, zestawy barowe i kawę w specjalnych cenach!

Co należy zrobić, aby otrzymać Kartę? To proste!
Otrzymasz ją przy pierwszej wizycie z grupą szkolną (min. 10 osób). Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny w kasie kina. Karta zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od jej otrzymania.

Za pierwszą i kolejną wizytę z grupą szkolną (min.10 osób) dodamy do Twojej karty:

- 10 biletów w cenie biletów szkolnych
- 10 atrakcyjnych rabatów na wybrane kawy lub zestawy barowe (do wyboru) *

  • 20% na zestaw średni z popcornem solonym lub karmelowym;
  • 20% na Zestaw Nachos duży;
  • 20% na Americano XL;**
  • 20% na Latte XL**

*podana liczba 10 rabatów dotyczy łącznej liczby rabatów na zestawy barowe i kawy. Np. w przypadku zakupu z kartą 10 kaw Latte XL zostaną wykorzystane wszystkie zniżki barowo/kawiarniane.
** do wykorzystania w Helios Café

Karta jest ważna bezterminowo i można ją wielokrotnie doładowywać rabatami! Wszystkie rabaty na karcie mają ważność 3 miesiące od daty ich otrzymania. Zostaną aktywowane najpóźniej 72 godziny od wizyty z grupą w kinie.

Warunkiem otrzymania i realizacji rabatów jest posiadanie karty.