Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Lato z Bobem Budowniczym cz. 3 / dubbing

  • Animacja
  • Familijny
  • Czas trwania: 66 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: Wielka Brytania [2016]
  • Premiera: 16.07.2017 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Opis filmu

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy.
Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny!
Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą.
Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.
Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!