Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Niedziela i kino to znakomity duet - tym bardziej, że w weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W najnowszej produkcji Patryka Vegi, filmie „Bad Boy”, będziecie mogli zobaczyć mroczne oblicze polskiej piłki nożnej. Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu…

Muzyczny film „Zenek” ukazuje drogę Zenona Martyniuka do wielkiego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, sprawnie wcielając się w tytułową postać. Towarzyszyć im będą między innymi: Jan Frycz, Klara Bielawka czy Roman Gancarczyk.

Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Laura Biel to piękna kobieta, która odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Dodajmy to tego ukryte pragnienia i szczyptę intrygi – przepis na miłość gotowy. „365 dni” to odważny obraz, oparty na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej, opowieść o wyjątkowym pożądaniu.

Na najmłodszych kinomanów czeka „Gang zwierzaków”! W Robopolis, mieście przyszłości, władzę przejmują zbuntowane roboty. Grupa przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów, którzy opuścili miasto. Z pomocą przychodzi im bezpański pies, Roger, który zna ulicę jak własną kieszeń...

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!