Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

CEREMONIA FINAŁOWA WAMA Film Festival 2016

  • Różne
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: - [-]
  • Premiera: 11.10.2016 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Opis filmu

CEREMONIA FINAŁOWA WAMA Film Festival 2016

KONCERT GRZEGORZA TURNAUA

Zwieńczeniem Festiwalu będzie uroczyste rozdanie nagród. Wydarzenie uświetni koncert Grzegorza Turnaua z autorskim repertuarem artysty, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

W trakcie Ceremonii poznamy zwycięzców Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Krótkich oraz nazwiska filmowców nominowanych do Nagród im. Jana Machulskiego, najstarszych polskich nagród promujących młode talenty filmowe.