Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Cztery noce z Anną

Cztery noce z Anną

Premiera:

Leon zakochuje się w pielęgniarce, Annie nieśmiałość jednak nie pozwala mu na nawiązanie kontaktu z kobietą.

Cztery słońca

Cztery słońca

Premiera:

"Cztery słońca" to opowieść o współczesnej rodzinie, walczącej ze swoimi słabościami, frustracjami i pokusami.

Czuwaj

Czuwaj

Premiera:

Podczas obozu harcerskiego ginie jeden z jego uczestników. Oboźny Jacek rozpoczyna prywatne śledztwo.

Czwarty stopień

Czwarty stopień

Premiera:

Milla Jovovich powraca w kolejnym mega hicie. Wraz z nią obudzi się nasz strach... Sceneria dzikiej Alaski, niewyjaśnionych zjawisk, ludzi kryjących mroczne tajemnice. Zacznij się bać już teraz…

Czworo do pary

Czworo do pary / napisy

Premiera:

Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend.