Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Barton Fink

Barton Fink

Premiera:

Mistrzowie przewrotnego kina, bracia Coen przedstawiają kolejne arcydzieło. Uderzającą prosto w serce Hollywood komedię, w której królują potentaci filmowi bez twarzy i pozbawione głów zwłoki.

Trzy kolory: Niebieski

Trzy kolory: Niebieski

Premiera:

Młoda wdowa po tragicznej śmierci męża i córki postanawia zerwać z przeszłością oraz żyć w odosobnieniu.

Psy / Kultura Dostępna

Psy / Kultura Dostępna

Premiera:

Jest rok 1990. Grupa byłych oficerów PRL-owskiej Służby Bezpieczeństwa po przejściu weryfikacji zostaje wcielona do oddziałów policji w powstającej RP. Jednym z nich jest Franz Maurer…

Podwójne życie Weroniki

Podwójne życie Weroniki

Premiera:

23 listopada 1966 roku przychodzą na świat dwie identyczne dziewczynki - jedna w Polsce, druga we Francji. Choć dzielą je tysiące kilometrów przez całe późniejsze życie czują ze sobą dziwną więź…

Papryka

Papryka

Premiera:

"Dramat erotyczny twórcy ""Kaliguli"" Tinto Brassa. Tytułową bohaterką filmu jest piękna prostytutka, usiłująca pod wpływem miłości zmienić swoje dotychczasowe życie."

Delicatessen

Delicatessen

Premiera:

Kłopoty z żywnością zmuszają właściciela kamienicy do mordowania lokatorów…

Dzikość serca

Dzikość serca

Premiera:

Sailor Ripley po kilkuletnim wyroku opuszcza więzienie. Czeka na niego Lula. Wspólnie wyjeżdżają na południe Stanów…