Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Immortals. Bogowie i herosi

Immortals. Bogowie i herosi / 3D

Premiera:

Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion wypowiada wojnę ludzkości…

Imperium Słońca - GR

Imperium Słońca - GR / napisy

Premiera:

Szanghaj, II wojna światowa. Podczas okupacji miasta przez Japończyków 12-letni Jim, syn brytyjskich arystokratów, zostaje rozdzielony z rodziną i trafia do obozu dla internowanych.

Import/Export

Import/Export

Premiera:

Historia bezrobotnej Olgi - ukraińskiej pielęgniarki, opuszczającej swój kraj w poszukiwaniu pracy oraz Wiedeńczyka Paula - również bezrobotnego i pragnącego zmienić coś w swoim życiu...

Impostor

Impostor / napisy

Premiera:

Sarah przeprowadza się ze swoim synkiem do domu na wsi. Pewnej nocy Chris znika w lesie, a kiedy się odnajduje, Sarah zaczyna podejrzewać że chłopiec, który wrócił, może wcale nie być jej synem.