Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżka

Premiera:

"Śniadanie do łóżka" to pełna zwrotów akcji opowieść o zdolnym, choć pechowym kucharzu, który ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą…"

Śniadanie na Plutonie

Śniadanie na Plutonie

Premiera:

Katolickie miasteczko gdzieś na południu Irlandii. Tutaj zaczyna się historia chłopaka z niebanalnym podejściem do świata i siebie.

Śnieżka

Śnieżka

Premiera:

Nowa wersja słynnej baśni braci Grimm o królewnie Śnieżce, opowiedziana w rytmie flamenco. Niezwykły hołd dla kina niemego, porównywany przez krytyków do obsypanego Oscarami "Artysty".