Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

W weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na niedzielne seanse, tym bardziej, że podczas tego weekendu odbywa się Wielkie Święto Kina!

W tym tygodniu zapraszamy na seanse polskiego filmu „Jak poślubić milionera” - komediowego przewodnika dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki!

Kryminał „Na noże” to kolejna intrygująca propozycja w tym tygodniu. Słynny autor powieści kryminalnych zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw, który podejrzewa absolutnie wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata…

W ramach tegorocznego Święta Kina na ekrany naszych kin powrócą także najpopularniejsze tytuły ostatnich miesięcy! W najbliższą niedzielę będziecie mogli sprawdzić między innymi czy Wasi najbliżsi przyjaciele nie są przypadkiem „(Nie)znajomi” i zobaczyć jak mroczną naturę ma „Joker”.

Najmłodszych widzów ucieszą pozytywne seanse animacji: „Śnieżna paczka” oraz „Kraina lodu 2”. Polecamy również film „Proceder” - poruszającą historię rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!